2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smalspoorgraafmachine
Beschreibung: Voor het uitvoeren van het onderhoudswerk is het waterschap op zoek naar een specifieke onderhoudsmachine welke geheel voldoet aan de eisen voor het specialistische waterschapswerk. Om deze werkzaamheden uit te voeren is het waterschap op zoek naar een smalle, compacte elektrische moerasrupskraan. Derden die een kort geding willen aanspannen jegens het waterschap dienen dit tijdig voor de afloop van de vervaltermijn van 20 kalenderdagen schriftelijk mede te delen aan het waterschap onder gelijktijdige toezending van een concept dagvaarding (via mail naar bvdwassenberg@dommel.nl) € 490.037
Interne Kennung: 391166
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1