343721-2025 - Wettbewerb
Polen – Handtücher – Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - ręczniki frotte
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - ręczniki frotte
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ręczników frotte
Interne Kennung90/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39514100 Handtücher
5. Los
LosLOT-0001
TitelRęczniki frotte - zadanie nr 1
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ręczników frotte, w ilości: 59 800 szt
Interne KennungZadanie 1: Ręczniki frotte
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 30 000 szt ręczników frotte Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0002
TitelRęczniki frotte - zadanie nr 2
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – ręczników frotte, w ilości: 17 700 szt.
Interne KennungZadanie 2: Ręczniki frotte
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 10 000 szt. ręczników frotte Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).