See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów do budowy eksponatów wykonanych zgodnie z projektem CNK w ramach inicjatywy SOWA 2025 część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów do budowy eksponatów wykonanych zgodnie z projektem Centrum Nauki Kopernik: nogi, stojaki, obudowy, szuflady i skrzynki serwisowe, blaty i boki, mocowania, uchwyty i inne drobne elementy, które mają zostać wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną CNK, stanowiącą załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 136255-2025
Interne Kennung: DZP.260.7.2025.ASH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zasady komunikacji z Wykonawcami: 1.W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej – https://platformazakupowa.pl 2. Wszystkie informacje dla Wykonawców dotyczące w szczególności: logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje Opis sposobu przygotowania oferty: 1.Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia może złożyć tylko jedną ofertę. 2.Treść oferty musi odpowiadać treści Specyfikacji warunków zamówienia. 3.Oferta musi obejmować całość zamówienia. 4. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem platformy pod adresem www: https://platformazakupowa.pl Sposób złożenia oferty został opisany w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 5. Oferta złożona przez Wykonawcę na platformie jest zaszyfrowana. Możliwość otworzenia pliku przez Zamawiającego dostępna jest dopiero po upływie terminu otwarcia ofert. 6. Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w postępowaniu, w szczególności z przygotowaniem i złożeniem oferty ponosi Wykonawca składający ofertę. 7. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego, tel. + 22 101 02 02 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 8:00 – 17:00), e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów do budowy eksponatów wykonanych zgodnie z projektem Centrum Nauki Kopernik: nogi, stojaki, obudowy, szuflady i skrzynki serwisowe, blaty i boki, mocowania, uchwyty i inne drobne elementy, które mają zostać wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną CNK, stanowiącą załącznik nr 7 do Specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: DZP.260.7.2025.ASH- elementy do budowy eksponatów wykonanych zgodnie z projektem CNK w ramach inicjatywy SOWA 2025 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji