2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mediadienstverlening 2025
Beschreibung: De overeenkomst met de huidige leverancier voor mediadienstverlening eindigt van rechtswege op 31 december 2026. Opdrachtgever heeft ook na het aflopen van de huidige overeenkomst behoefte aan mediadienstverlening. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld €56 miljoen exclusief btw per jaar, derhalve €224 miljoen exclusief btw over de initiële looptijd en €448 miljoen over de maximale looptijd.
Interne Kennung: 201865001.024.002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen opties