2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy centra služeb pro lidi bez domova Bratislavská 58a – změna záměru před dokončením
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách Centra služeb pro lidi bez domova Bratislavská 58a v Brně, a to za účelem modernizace objektu, zkvalitnění poskytovaných služeb a snížení energetické náročnosti budovy. Veřejná zakázka byla původně zadávána v období od ledna 2025 do dubna 2025 (předběžné tržní konzultace byly vedeny před zahájením původního zadávacího řízení). V průběhu realizace byl ukončen závazek ze smlouvy s dodavatelem vybraným v rámci původního zadávacího řízení, přičemž realizovány byly následující části předmětu veřejné zakázky: • bourací práce, • doplňkový stavebně technický průzkum. Před zahájením tohoto zadávacího řízení byla podána žádost stavebnímu úřadu o změnu záměru před dokončením týkající se výměny stávajících železobetonových stropů za nové a aktualizována projektová dokumentace pro provádění stavby vč. soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr tak, aby odpovídaly skutečnému rozsahu neprovedených částí díla. Nabytí právní moci rozhodnutí stavebního úřadu o změně záměru před dokončením je očekáváno nejpozději ke dni zahájení provádění stavebních prací. Zadavatel důrazně doporučuje dodavatelům seznámit se s dokumentací původního zadávacího řízení, zejména s vysvětleními, změnami a doplněními zadávací dokumentace, které jsou k dispozici na následujícím odkazu: https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0000221/zakazka/763787
Interne Kennung: Stavební úpravy centra služeb pro lidi bez domova Bratislavská 58a – změna záměru před dokončením
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001