343761-2025 - Wettbewerb
Belgien – Werbekampagnen – Raamovereenkomst voor marketingopdrachten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor marketingopdrachten
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is een raamovereenkomst voor marketingopdrachten. Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat hij in naam van Toerisme Vlaanderen voornamelijk internationaal maar ook nationaal communiceert naar o.a. consumenten, externe partners, en naar de toeristische sector in Vlaanderen. Meer concreet heeft de opdracht betrekking op het uitvoeren van volgende prestaties (niet-exhaustief): • Vertaling van strategische doelstellingen naar marketing- en communicatiestrategie en –plan • Ontwikkeling van campagnes: van concept en strategie tot uitvoering (multi-channel) • Projectmanagement: nauwgezette opvolging van planning, budgetten, etc. • Ontwikkeling en uitvoering van communicatieplannen • Ontwikkeling en realisatie van campagnedragers, zoals flyers, affiches, framework website/landingspagina’s, etc. • Community management: beheer social media accounts • Influencer marketing • Content creatie: teksten, foto’s, video’s, etc. • Ontwerp toolkits voor beurzen, events, etc. • Stakeholdercommunicatie Deze raamovereenkomst bestaat uit twee percelen, gebaseerd op het type opdrachten. • PERCEEL 1: Hero-campagnes Volgens de visie van Toerisme Vlaanderen ‘Flora et Labora’ (zie website Toerisme Vlaanderen en bijlage 12) promoten wij Vlaanderen voornamelijk op basis van 6 thema’s die onze USP’s vormen: Vlaanderen Erfgoedbeleving, Vlaanderen Natuurlijk, Culinair Vlaanderen, Vlaanderen Fietsland, Congressen en events aangevuld met Iedereen Verdient Vakantie. Wij zetten elk jaar 1 thema, combinatie van thema’s of een invalshoek (zoals bijv. toegankelijkheid of inclusie) voorop. Daarvoor zetten we een sterke hero-campagne op met de bedoeling Vlaanderen internationaal in de kijker te zetten. Geen ‘gewone’ campagne, maar iets aparts en uniek dat er echt uitspringt. Rond die hero-content wordt dan een hele campagne opgebouwd, gaande van bijv. PR tot fysieke dragers en digitale marketingcampagnes. Wij zoeken een creatief bureau dat sterk is in het bedenken en uitwerken van dergelijke hero-content en de bijhorende campagne voor de verschillende thema’s. • PERCEEL 2: Always-on communicatie en kleinere campagnes Naast de focusjaren, zetten wij voor alle thema’s in op marketing en communicatie. Op elk thema werkt minstens 1 marketer die ondersteuning nodig heeft voor de uitwerking van kleine campagnes en always-on communicatie. We zoeken een bureau met voldoende mankracht en flexibiliteit om die verschillende campagnes en always-on plannen voor de verschillende thema’s tegelijk te ontwikkelen en uit te voeren. Met always-on bedoelen we voornamelijk het opmaken van een content planning voor verschillende social mediakanalen, het ontwikkelen van content (copy en beeld), het publiceren van die content, community management, rapportage en optimalisatie, etc. Met kleine campagnes bedoelen we voornamelijk digitale campagnes die zowel in aanpak, impact als budget beperkter zijn dan de grootschalige hero campagnes uit perceel 1.
Interne Kennung: TVL/2025/1790/OOP/MAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TVL/2025/1790/OOP/MAR - 1
Beschreibung: Perceel 1: Hero-campagnes
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: TVL/2025/1790/OOP/MAR - 2
Beschreibung: Perceel 2: Always-on communicatie en kleinere campagnes
Interne Kennung: 2