2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznej infrastruktury do pracowni badań biometrycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla kierunku praktycznego ekonomia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa specjalistycznej infrastruktury do pracowni badań biometrycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla kierunku praktycznego ekonomia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia): 1.1. Eye tracker (okulograf) do śledzenia wzroku 60 Hz dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.2. Okulograf / eye-tracker mobilny 100 Hz (Pakiet), 2 szt. dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.3. Urządzenie do śledzenia wzroku w formie listwy (eye-tracker), przeznaczone do użytkowania z monitorem o częstości próbkowania 250 Hz dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.4. Zestaw soczewek korekcyjnych, ochronnych i przyciemniających dedykowanych do okulografów dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.5. Czujnik GSR do pomiaru przewodności elektrycznej skóry dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.6. Oprogramowanie do przetwarzania i analizy danych z eye-trackerów mobilnych i stacjonarnych dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.7. Oprogramowanie dedykowane do pracy z eyetrackerem 250 Hz dla Katedry Zarządzania i Marketingu, 1.8. Oprogramowanie do przetwarzania i analizy danych z eye-trackerów mobilnych
Vorherige Bekanntmachung: 247713-2026
Interne Kennung: EZ-p.26.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31644000 Diverse Datenaufzeichnungsgeräte, 33731120 Brillengläser, 33124110 Diagnostiksysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001