343806-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę implantów ortopedycznych dla SPZOZ Szpitala im. dr. J.Dietla w KrynicyZdroju przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę implantów ortopedycznych dla SPZOZ Szpitala im. dr. J.Dietla w KrynicyZdroju przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie implantów ortopedycznych do siedziby Zamawiającego, zgodnie z opisem i szczegółowymi wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ. Postępowanie prowadzone za pośrednictwem Platformy eZamówienia. Strona postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mpclient/tenders/ocds1486100127a604818d49e69c7ce3028af314f1 Korzystanie z Platformy eZamówienia jest bezpłatne. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy eZamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na Platformie: ocds1486100127a604818d49e69c7ce3028af314f1 Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie eZamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy eZamówienia określa Regulamin Platformy eZamówienia, dostępny na stronie internetowej oraz https://ezamowienia.gov.plinformacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Interaktywne instrukcje dostępne są na stronie Przeglądanie i pobieranie https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponentedukacyjny/.publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie eZamówienia, ani logowania. Dokumenty składające się na ofertę: a) Formularz Ofertowy ( załącznik nr 1 do SWZ), udostępniony przez Zamawiającego na Platformie eZamówienia i zamieszczony w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”, podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby umocowane należycie do reprezentowania Wykonawcy, b) szczegółowa oferta cenowa (załącznik nr 2 do SWZ) UWAGA! W przypadku niedołączenia do Oferty Szczegółowej Oferty Cenowej, Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, c) dokumenty i oświadczenia potwierdzające spełnianie przez Wykonawcę warunków udziału w Postępowaniu i brak podstaw do wykluczenia (wymienione w rozdz. X.1 Specyfikacji), d) dokumenty wskazane w rozdz. XI Specyfikacji (jeśli dotyczy), e) w przypadku Wykonawców działających przez pełnomocnika – Pełnomocnictwo, f) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie – dokument stwierdzający ustanowienie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, g) potwierdzenie wniesienia wadium. Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp informuje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 201635-2026
Interne Kennung: SPZOZ-ZP-27- 114/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1
Beschreibung: Implanty ortopedyczne