343812-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DE AANDUIDING VAN EEN AANNEMER VOOR DE REALISATIE VAN HET ZORGPROJECT MOLENKOUTER
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DE AANDUIDING VAN EEN AANNEMER VOOR DE REALISATIE VAN HET ZORGPROJECT MOLENKOUTER
Beschreibung: OCMW Wichelen streeft met het Zorgproject Molenkouter naar een innovatief woon- en zorgconcept met multifunctionele woonvormen (woontypologieën) en voorzieningen voor verschillende kwetsbare doelgroepen. Volgende doelstellingen stelt OCMW Wichelen in het kader van het Zorgproject Molenkouter dan ook voorop: - Een inclusief en leeftijdsonafhankelijk woonaanbod creëren; - Een flexibele invulling van de woongelegenheden en vraaggestuurde zorgondersteuning faciliteren; - Het versterken van het buurtweefsel. OCMW Wichelen wenst daarbij in het bijzonder (en in een eerste fase) 54 zorgflats te realiseren, alsook een dagverzorgingscentrum (met desgevallend de mogelijkheid tot nachtopvang) en een lokaal dienstencentrum. Daarbij wordt ook in de realisatie van een parking voorzien.
Interne Kennung: MPO - OCMW Wichelen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MPO - OCMW Wichelen - 1
Beschreibung: OCMW Wichelen streeft met het Zorgproject Molenkouter naar een innovatief woon- en zorgconcept met multifunctionele woonvormen (woontypologieën) en voorzieningen voor verschillende kwetsbare doelgroepen. Volgende doelstellingen stelt OCMW Wichelen in het kader van het Zorgproject Molenkouter dan ook voorop: - Een inclusief en leeftijdsonafhankelijk woonaanbod creëren; - Een flexibele invulling van de woongelegenheden en vraaggestuurde zorgondersteuning faciliteren; - Het versterken van het buurtweefsel. OCMW Wichelen wenst daarbij in het bijzonder (en in een eerste fase) 54 zorgflats te realiseren, alsook een dagverzorgingscentrum (met desgevallend de mogelijkheid tot nachtopvang) en een lokaal dienstencentrum. Daarbij wordt ook in de realisatie van een parking voorzien
Interne Kennung: 1