See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport sanitarny osób dializowanych w Stacji Dializ Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Zadań zostały zamieszczone w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załączniki nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 704622-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport sanitarny osób dializowanych w Stacji Dializ Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest; „Transport sanitarny osób dializowanych w Stacji Dializ Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie”.