See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo – cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZP.38.382-19.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Zestawy do cewnikowania żył centralnych i udowych
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Zestawy do cewnikowania żył centralnych i udowych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zestawy do cewnikowania tętnic
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Zestawy do cewnikowania tętnic
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Zestawy do cewnikowania żył i tętnic
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Zestawy do cewnikowania żył i tętnic
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Elektrody do stymulacji, drenaż worka osierdziowego
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Elektrody do stymulacji, drenaż worka osierdziowego
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Rurki dotchawicze
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Rurki dotchawicze
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Elementy wentylacji dla OAiIT I OITD
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Elementy wentylacji dla OAiIT I OITD
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Zestawy do tracheotomii
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Zestawy do tracheotomii
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Rurki intubacyjne, rurki ustno-gardłowe, maski krtaniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Rurki intubacyjne, rurki ustno-gardłowe, maski krtaniowe
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Rurki dotchawicze do trudnych intubacji
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Rurki dotchawicze do trudnych intubacji
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Rury do respiratorów
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Rury do respiratorów
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Igły do znieczuleń
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - Igły do znieczuleń
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Resuscytatory, worki oddechowe, maski anestetyczne, rurki krtaniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Resuscytatory, worki oddechowe, maski anestetyczne, rurki krtaniowe
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - System do kontrolowanej zbiórki stolca
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - System do kontrolowanej zbiórki stolca
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Części wymienne do aparatów do znieczuleń firmy DRÄGER
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - Części wymienne do aparatów do znieczuleń firmy DRÄGER
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Przyrząd do przetoczeń płynów infuzyjnych ogrzewanych
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - Przyrząd do przetoczeń płynów infuzyjnych ogrzewanych
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Kołnierze ortopedyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - Kołnierze ortopedyczne
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Maski nadkrtaniowe i maski anestetyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - Maski nadkrtaniowe i maski anestetyczne
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Mankiety do szybkich infuzji
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - Mankiety do szybkich infuzji
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Elektrody do stymulacji przezskórnej serca
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - Elektrody do stymulacji przezskórnej serca
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Przyrządy do transferu leków
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - Przyrządy do transferu leków
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Cewnik do ewakuacji wydzieliny z jamy ustnej
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - Cewnik do ewakuacji wydzieliny z jamy ustnej
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Cewniki do odsysania wydzieliny z dróg oddechowych
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - Cewniki do odsysania wydzieliny z dróg oddechowych
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Maski do wentylacji nieinwazyjnej
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - Maski do wentylacji nieinwazyjnej
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Uchwyty montowania ramp kraników
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - Uchwyty montowania ramp kraników
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Prowadnice do intubacji
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - Prowadnice do intubacji
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - System oznaczania leków
Interne Kennung: Pakiet nr 26 - System oznaczania leków
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - System unieruchamiania pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 27 - System unieruchamiania pacjenta
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Maski twarzowe anestetyczne jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet nr 28 - Maski twarzowe anestetyczne jednorazowe
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Zestawy do pomiarów hemodynamicznych kompatybilnych monitorem platformą EV 1 000, firmy EDWARDS LIFESCIENCES
Interne Kennung: Pakiet nr 29 - Zestawy do pomiarów hemodynamicznych kompatybilnych monitorem platformą EV 1 000, firmy EDWARDS LIFESCIENCES
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Zestaw do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego kompatybilnego z aparatem ICP EXPRES
Interne Kennung: Pakiet nr 30 - Zestaw do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego kompatybilnego z aparatem ICP EXPRES
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Laryngoskopy i oprzyrządowanie do laryngoskopów I
Interne Kennung: Pakiet nr 31 - Laryngoskopy i oprzyrządowanie do laryngoskopów I
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Laryngoskopy i oprzyrządowanie do laryngoskopów II
Interne Kennung: Pakiet nr 32 - Laryngoskopy i oprzyrządowanie do laryngoskopów II
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Manometry
Interne Kennung: Pakiet nr 33 - Manometry
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Mankiety do ucisku sekwencyjnego
Interne Kennung: Pakiet nr 34 - Mankiety do ucisku sekwencyjnego
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Akcesoria do respiratora MINDRAY
Interne Kennung: Pakiet nr 35 - Akcesoria do respiratora MINDRAY
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Aplikator do lidokainy
Interne Kennung: Pakiet nr 36 - Aplikator do lidokainy
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Łyżka do wideolaryngoskopu
Interne Kennung: Pakiet nr 37 - Łyżka do wideolaryngoskopu
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Akcesoria
Interne Kennung: Pakiet nr 38 - Akcesoria
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Układy oddechowe
Interne Kennung: Pakiet nr 39 - Układy oddechowe
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Zestawy PEG
Interne Kennung: Pakiet nr 40 - Zestawy PEG
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Wkłady do strzykawek automatycznych dla Pracowni Rezonansu Magnetycznego
Interne Kennung: Pakiet nr 41 - Wkłady do strzykawek automatycznych dla Pracowni Rezonansu Magnetycznego