343850-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Mikrofone und Lautsprecher – UTB - MILAN - FMK - Záznamová zařízení pro audiovizi - audio
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB - MILAN - FMK - Záznamová zařízení pro audiovizi - audio
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka záznamového zařízení pro audiovizi – audio, pořizovaná pro potřeby Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungID 2754
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1