2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenk 2026 e.v.
Beschreibung: Aanbestedende dienst is op zoek naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten die toeziet op: Het kunnen verstrekken van een eindejaarsgeschenk ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Tilburg. Het gaat om het eindejaarsgeschenk in december 2026 en december 2027, optioneel in december 2028. omvang
Interne Kennung: 2026/029/PEO/LS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: één optionele verlenging tot en met 31 december 2029 in te roepen door de Aanbestedende dienst.