2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka plicních ventilátorů 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nových (nikoliv repasovaných) ventilátorů pro invazivní i neinvazivní umělou plicní ventilaci dle specifikace uvedené v této zadávací dokumentaci pro vybraná zdravotnická pracoviště Fakultní nemocnice Plzeň (FN Plzeň), včetně následného provádění BTK a dalších opakovaných servisních činností po záruční době po dobu předpokládané životnosti přístroje (10 let). Základní specifikace částí včetně jejich rozsahu je uvedena takto: Část zakázky Počet č. 1 Základní plicní ventilátor pro JIP 17 ks č. 2 Základní plicní ventilátor pro KCH-RES 8 ks č. 3 Plicní ventilátor vyšší třídy pro JIP 3 ks
Interne Kennung: 33/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Základní plicní ventilátor pro JIP
Beschreibung: Přístroj umožňující dlouhodobou i krátkodobou plicní ventilaci pediatrických a dospělých pacientů v intenzivní péči u lůžka i během krátkého transportu pacienta, s širokou nabídkou ventilačních režimů a monitorovaných parametrů, které budou lokalizovány do českého jazyka.
Interne Kennung: 33/25-1
Los: LOT-0003
Titel: Plicní ventilátor vyšší třídy pro JIP
Beschreibung: Přístroj umožňující dlouhodobou i krátkodobou plicní ventilaci dospělých a pediatrických pacientů v intenzivní péči, s širokou nabídkou invazivních a neinvazivních ventilačních režimů a monitorovaných parametrů, které budou lokalizovány do českého jazyka.
Interne Kennung: 33/25-3
Los: LOT-0002
Titel: Základní plicní ventilátor pro KCH-RES
Beschreibung: Přístroj umožňující dlouhodobou i krátkodobou plicní ventilaci pediatrických a dospělých pacientů v intenzivní péči, s širokou nabídkou ventilačních režimů a monitorovaných parametrů, které budou lokalizovány do českého jazyka.
Interne Kennung: 33/25-2