See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Dostawa leków (produkt leczniczy) do Apteki Szpitalnej zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz z wymaganiami podanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 22 części/zadań: Pakiet 1; Pakiet 2; Pakiet 3; Pakiet 4; Pakiet 5; Pakiet 6; Pakiet 7; Pakiet 8; Pakiet 9; Pakiet 10; Pakiet 11; Pakiet 12; Pakiet 13; Pakiet 14; Pakiet 15; Pakiet 16; Pakiet 17; Pakiet 18; Pakiet 19; Pakiet 20; Pakiet 21; Pakiet 22.
Vorherige Bekanntmachung: 657735-2024
Interne Kennung: NZ-11/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków (produkt leczniczy) do Apteki Szpitalnej zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz z wymaganiami podanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22