Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Erfüllungsort
Beliebiger Ort
Zusätzliche Informationen: 5.2.5. Miejsce realizacji, transport i przechowywanie 1) Prace będą wykonywane w pracowniach Wykonawcy. 2) Obiekty o dużych gabarytach mogą być konserwowane w Muzeum wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, pisemnej zgody Zamawiającego, udzielanej na podstawie oceny Zamawiającego, z uwzględnieniem warunków bezpieczeństwa obiektów.
Wert