See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy żywności dla potrzeb kuchni Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Beschreibung: dostawy żywności dla potrzeb kuchni Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Interne Kennung: żywność/567/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - produkty mleczarskie, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa produktów mleczarskich, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - ser żółty, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - ser żółty, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 15544000 Hartkäse
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - tłuszcze, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - tłuszcze, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 15412200 Pflanzenfette
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - jaja kurze, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - jaja kurze, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - pieczywo, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - pieczywo, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - chleb bezglutenowy, pieczywo chrupkie, wafle ryżowe , zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - chleb bezglutenowy, pieczywo chrupkie, wafle ryżowe , zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Musy owocowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - Musy owocowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - artykuły spożywcze, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - artykuły spożywcze, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - artykuły mączne i strączkowe , zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - artykuły mączne i strączkowe , zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - przyprawy, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - przyprawy, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 10
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - przetwory warzywne i owocowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - przetwory warzywne i owocowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 11
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - soki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - soki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 12
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - cukier, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - cukier, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 13
Haupteinstufung (cpv): 15831000 Zucker
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - wędlina, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - wędlina, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 14
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - mięso świeże - pakowane próżniowo, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - mięso świeże - pakowane próżniowo, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 15
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - mięso drobiowe świeże, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - mięso drobiowe świeże, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 16
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - ryby, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - ryby, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 17
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - warzywa świeże, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - warzywa świeże, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 18
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - owoce, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - owoce, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 19
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - warzywa, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - warzywa, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - ziemniaki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - ziemniaki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 21
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - warzywa kiszone, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa - warzywa kiszone, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 22
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse