See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. elementów trasy przenośników taśmowych GWAREK z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 38805-2026
Interne Kennung: 66/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Elementy konstrukcji Gwarek 1200 (4 pozycje) w łącznej ilości 8 550 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Nakładki oraz uchwyt (3 pozycje) w łącznej ilości 47 000 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Wspornik oraz kozioł do przenośnika taśmowego Gwarek 1000 (2 pozycje) w łącznej ilości 280 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Przycisk rys. S21-108A6 Gwarek 1000 lub równoważny w ilości 38 000 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Łubek rys. G21-108A7 Gwarek 1000 lub równoważny w ilości 17 000 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Wspornik rys. G21.006-01.11 Gwarek 1000 lub równoważny w ilości 260 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Obejma rurowa rys. S21.006-10.06 Gwarek 1000 lub równoważna w ilości 4 500 szt.
Interne Kennung: 66/PM/25 - Zadanie 7