2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky základních domácích potřeb 2025 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky základních domácích potřeb partnerským organizacím projektu OPZ+ „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III“ za účelem zajištění potřeb cílových skupin projektu včetně jejich vyložení na určená místa plnění.
Interne Kennung: 11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001