34399-2024 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO - ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO - ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE
Beschreibung: „USŁUGA UBEZPIECZENIA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO - ZARZĄDU DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE” obejmująca: Część I: „Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej” 1. Ubezpieczenie posiadanego mienia od wszystkich ryzyk, w tym sprzętu elektronicznego 2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności zarządcy dróg publicznych i posiadanego mienia, w tym odpowiedzialności cywilnej zarządcy dróg. Część II: „Ubezpieczenia komunikacyjne” 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone ruchem tych pojazdów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym ZK. (OC/ZK), 2. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 3. Ubezpieczenie auto-casco (AC) z ryzykiem kradzieży(KR), 4. Ubezpieczenie pomocy assistance (ASS).
Interne Kennung: MU/01/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1-Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: Część I: „Ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej” 1. Ubezpieczenie posiadanego mienia od wszystkich ryzyk, w tym sprzętu elektronicznego 2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności zarządcy dróg publicznych i posiadanego mienia, w tym odpowiedzialności cywilnej zarządcy dróg.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Ubezpieczenia komunikacyjne”
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone ruchem tych pojazdów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym ZK. (OC/ZK), 2. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), 3. Ubezpieczenie auto-casco (AC) z ryzykiem kradzieży(KR), 4. Ubezpieczenie pomocy assistance (ASS).
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen