344037-2026 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Umowy ramowe na konsultantów IT w obszarze SAP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowy ramowe na konsultantów IT w obszarze SAP
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umów ramowych w zakresie udostępniania kompetencji konsultantów IT w obszarze SAP w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy niezależne części, jak poniżej: część I nazwa profilu: Architekt SAP CRM/Emarsys; Administrator modułowy SAP CRM & Billing; Analityk SAP Billing & CRM; Analityk Wiodący SAP Billing&CRM (BILL); Analityk Wiodący SAP Billing&CRM (FI-CA); Starszy Architekt SAP IS-U Billing; Starszy Architekt SAP CRM (Skupienie na Energetyce); Starszy Architekt Rozwiązań SAP (Energetyka) część II nazwa profilu: Ekspert SAP ECC w obszarze finansów; Ekspert SAP ECC w obszarze logistyki i produkcji; Ekspert SAP w obszarze zarządzania majątkiem; Konsultant SAP ABAP; Konsultant modułowy SAP w obszarze Basis część III nazwa profilu: Konsultant modułowy SAP w obszarze HR PY; Konsultant modułowy SAP w obszarze HR PA, OM; Konsultant modułowy SAP w obszarze HR PT; Konsultant modułowy SAP w obszarze portal ESS/MSS; Konsultant SAP ABAP w obszarze HCM
Vorherige Bekanntmachung: 347290-2025
Interne Kennung: POST/PGE/SYS/DZ/00034/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe aspekty procedury zawarte są w SWZ dostępnym pod adresem https://swpp2.gkpge.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umów ramowych w zakresie udostępniania kompetencji konsultantów IT w obszarze SAP w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia Umowy nazwa profilu: Architekt SAP CRM/Emarsys; Administrator modułowy SAP CRM & Billing; Analityk SAP Billing & CRM; Analityk Wiodący SAP Billing&CRM (BILL); Analityk Wiodący SAP Billing&CRM (FI-CA); Starszy Architekt SAP IS-U Billing; Starszy Architekt SAP CRM (Skupienie na Energetyce); Starszy Architekt Rozwiązań SAP (Energetyka)
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umów ramowych w zakresie udostępniania kompetencji konsultantów IT w obszarze SAP w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia Umowy nazwa profilu: Ekspert SAP ECC w obszarze finansów; Ekspert SAP ECC w obszarze logistyki i produkcji; Ekspert SAP w obszarze zarządzania majątkiem; Konsultant SAP ABAP; Konsultant modułowy SAP w obszarze Basis
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umów ramowych w zakresie udostępniania kompetencji konsultantów IT w obszarze SAP w okresie 36 miesięcy od dnia zawarcia Umowy nazwa profilu: Konsultant modułowy SAP w obszarze HR PY; Konsultant modułowy SAP w obszarze HR PA, OM; Konsultant modułowy SAP w obszarze HR PT; Konsultant modułowy SAP w obszarze portal ESS/MSS; Konsultant SAP ABAP w obszarze HCM
Interne Kennung: Część III