See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i wymiana zespołu lampy rentgenowskiej wraz z wykonaniem testów akceptacyjnych i specjalistycznych dla tomografów komputerowych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest zakup, dostawa i wymiana zespołu lampy rentgenowskiej wraz z wykonaniem testów akceptacyjnych i specjalistycznych dla tomografów komputerowych: Cz.1 - Aqulion Prime SP nr fabr. 5KA2062163– Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej Cz.2 - Aquilion ONE nr fabr. 4KC2382085 – Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej”
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.34.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie przeprowadzone na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Pzp w trybie zamówienia z wolnej ręki o wartości powyżej 216 000,00 na podstawie art. 214 ust. 1, pkt 1) lit. a) ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aqulion Prime SP nr fabr. 5KA2062163–Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej
Beschreibung: Zakup, dostawa i wymiana zespołu lampy rentgenowskiej wraz z wykonaniem testów akceptacyjnych i specjalistycznych dla tomografów komputerowych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej
Interne Kennung: Częśc nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Aquilion ONE nr fabr. 4KC2382085–Zakład Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej”
Interne Kennung: Częśc nr 2