See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor levering van vlees 2026-2027
Beschreibung: Deze raamovereenkomst omvat de levering van diverse vleesproducten en -bereidingen met uitzondering van charcuterie en salades. Mogelijkheid tot stopzetten van de overeenkomst In geval van zware tekortkomingen die de voedselveiligheid in gevaar brengen, kan het contract per direct stopgezet worden zonder toekenning van een verbrekingsvergoeding. Dit gebeurt met een motivering per aangetekend schrijven.
Interne Kennung: PPP0VF-164/6068/IDS2025-02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Runds-, kalfs- en varkensvlees
Beschreibung: Runds-, kalfs- en varkensvlees
Interne Kennung: IDS2025-02_1
Los: LOT-0002
Titel: Kippenvlees, lam en wild
Beschreibung: Kippenvlees, lam en wild
Interne Kennung: IDS2025-02_2
Los: LOT-0003
Titel: Bereidingen
Beschreibung: Bereidingen
Interne Kennung: IDS2025-02_3
Los: LOT-0004
Titel: Gegaarde en traiteur bereidingen
Beschreibung: Gegaarde en traiteur bereidingen
Interne Kennung: IDS2025-02_4