See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice” w podziale na 3 sektory, polegające na pielęgnacji zieleni oraz oczyszczaniu terenu wraz zimowym utrzymaniem. Przez utrzymanie terenów wiejskich strony rozumieją wykonywanie wszelkich czynności mających na celu zapewnienie osiągnięcia wymaganego efektu, tj. zachowanie pełnej żywotności i estetyki pielęgnowanych roślin i nawierzchni trawiastych, wykonywanie zabiegów z zakresu utrzymania czystości, zimowego utrzymania oraz stałego nadzoru i monitoringu utrzymywanych terenów. Część I – Sektor I - wsie: Kaźmierzów, Moskorzyn, Sucha Górna, Część II – Sektor II - wsie: Biedrzychowa, Jędrzychów, Nowa Wieś Lubińska, Sobin Część III – Sektor III - wsie: Dąbrowa, Guzice, Komorniki, Pieszkowice, Tarnówek, Trzebcz, Żelazny Most, Żuków. Szczegółowy zakres został zawarty w projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 578135-2024
Interne Kennung: WZP.271.22.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77312100 Unkrautvernichtung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice Sektor 1
Beschreibung: Sektor I - wsie: Kaźmierzów, Moskorzyn, Sucha Górna Przedmiotem zamówienia jest „Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice” w podziale na 3 sektory, polegające na pielęgnacji zieleni oraz oczyszczaniu terenu wraz zimowym utrzymaniem. Przez utrzymanie terenów wiejskich strony rozumieją wykonywanie wszelkich czynności mających na celu zapewnienie osiągnięcia wymaganego efektu, tj. zachowanie pełnej żywotności i estetyki pielęgnowanych roślin i nawierzchni trawiastych, wykonywanie zabiegów z zakresu utrzymania czystości, zimowego utrzymania oraz stałego nadzoru i monitoringu utrzymywanych terenów.
Interne Kennung: WZP.271.22.2024 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice Sektor 2
Beschreibung: Sektor II - wsie: Biedrzychowa, Jędrzychów, Nowa Wieś Lubińska, Sobin Przedmiotem zamówienia jest „Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice” w podziale na 3 sektory, polegające na pielęgnacji zieleni oraz oczyszczaniu terenu wraz zimowym utrzymaniem. Przez utrzymanie terenów wiejskich strony rozumieją wykonywanie wszelkich czynności mających na celu zapewnienie osiągnięcia wymaganego efektu, tj. zachowanie pełnej żywotności i estetyki pielęgnowanych roślin i nawierzchni trawiastych, wykonywanie zabiegów z zakresu utrzymania czystości, zimowego utrzymania oraz stałego nadzoru i monitoringu utrzymywanych terenów.
Interne Kennung: WZP.271.22.2024 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice Sektor 3
Beschreibung: Sektor III - wsie: Dąbrowa, Guzice, Komorniki, Pieszkowice, Tarnówek, Trzebcz, Żelazny Most, Żuków Przedmiotem zamówienia jest „Utrzymanie wiejskich terenów zielonych Gminy Polkowice” w podziale na 3 sektory, polegające na pielęgnacji zieleni oraz oczyszczaniu terenu wraz zimowym utrzymaniem. Przez utrzymanie terenów wiejskich strony rozumieją wykonywanie wszelkich czynności mających na celu zapewnienie osiągnięcia wymaganego efektu, tj. zachowanie pełnej żywotności i estetyki pielęgnowanych roślin i nawierzchni trawiastych, wykonywanie zabiegów z zakresu utrzymania czystości, zimowego utrzymania oraz stałego nadzoru i monitoringu utrzymywanych terenów.
Interne Kennung: WZP.271.22.2024 część 3