344142-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych oraz nadzór autorski w ramach zadania pn.: „Modernizacja zbiornika wodnego Wyżary” w projekcie „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych oraz nadzór autorski w ramach zadania pn.: „Modernizacja zbiornika wodnego Wyżary” w projekcie „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Waliły. Planowana inwestycja znajduje się na zbiorniku Wyżary, który jest zasilany źródłem Radulinka oraz na terenach przyległych. Całkowita powierzchnia zbiornika wynosi ok. 4,95 ha przy średniej głębokości 1,0 m. Dokumentacja projektowa powinna uwzględniać działania na wszystkich ww. obszarach ze wskazaniem możliwości ich etapowania w sposób zapewniający uzyskanie planowanego w ramach projektu MRN3 efektu retencyjnego. Lokalizacja zbiornika Wyżary: Adres leśny: 01-32-1-06-132 -j -01; ID działki: 200204_2.0013.822
Interne KennungSA.270.05.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungWykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do wykonania robót budowlanych oraz nadzór autorski w ramach zadania pn.: „Modernizacja zbiornika wodnego Wyżary” w projekcie „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71520000 Bauaufsicht