2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt regenerace Starého sídliště Vimperk, II. etapa ulice Klostermannova
Beschreibung: Projekt regenerace Starého sídliště Vimperk, II. etapa ulice Klostermannova zahrnuje stavební úpravu veřejného prostranství, která zahrnuje nové vozovky, včetně parkovacích ploch, chodníky, nové veřejné osvětlení celého řešeného území, odvodnění komunikací, nezbytné vyvolané přeložky inženýrských sítí, mobiliář, plochy pro směsný a tříděný odpad a vegetační úpravy řešeného území a zřízení ocelového přístřešku pro umístění 7 volně stojících kontejnerů.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ-134/63-2025