2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie rwzi Bennekom
Beschreibung: Bouwteamovereenkomst en Realisatieovereenkomsten Bergbezinkbassin en Rioolwaterzuiveringsinstallatie (RWZI) Bennekom De Opdracht betreft de samenwerking in bouwteamverband en de daaropvolgende realisatie van een nieuw bergbezinkbassin en nieuwe rioolwaterzuiveringsinstallatie (RWZI) te Bennekom. De huidige installatie wordt vervangen en uitgebreid om tevens het afvalwater van Wageningen te verwerken. De nieuwe RWZI wordt ontworpen voor een hydraulische capaciteit van circa 2.900 m³/uur en omvat onder meer een bergbezinkbassin, voorzuivering, biologische zuivering, nabehandeling, buffering en bijbehorende installaties en infrastructuur.
Interne Kennung: P6174B
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Realisatie RWZI Bennekom
Interne Kennung: 1