2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor een partner voor Arbodiensten
Beschreibung: Avalex wenst voor haar arbodiensten één nieuwe raamovereenkomst aan te gaan door middel van een Europese aanbesteding met referentienummer AVA25ARB. Hierbij is de ‘inschrijving met de Beste-PKV het uitgangspunt. De huidige kosten voor de arbodienstverlening (over geheel 2024) bedragen € 125.000,- inclusief BTW.
Interne Kennung: AVA25ARB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Avalex wil één raamovereenkomst afsluiten voor een duur van 36 maanden. Daarna bestaat de mogelijkheid tot verlenging van maximaal tweemaal 24 maanden.