344208-2026 - Ergebnis
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Groenonderhoud 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGroenonderhoud 2026-2030
BeschreibungDe opdracht groenonderhoud 2026-2030 omvat het onderhouden van verschillende groenzones in de gemeente Hooglede. Start van opdracht is voorzien 1 juli 2026 met mogelijke verlengingen van 3 jaar na sluiting van de oorspronkelijke opdracht.
Interne KennungPPP03P-1458/6044/2025-085
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungGroenonderhoud 2026-2030
Interne Kennung2025-085_1