2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pulzní femto-sekundový laser pro tří-fotonovou excitaci fluorescence
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pulzního femto-sekundového laseru pro tří-fotonovou excitaci fluorescence a zajištění jeho funkční technické integrace do mikroskopického systému pro intravitální zobrazování. Nedílnou součástí dodávky je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do požadovaného provozu, odzkoušení, zaškolení obsluhy, předání návodů apod. (podrobněji viz Příloha č. 7 (Návrh smlouvy) zadávací dokumentace). Zadavatel požaduje zařízení nové, nikoliv demo, repasované nebo jakkoliv již dříve použité. Technické parametry požadovaného předmětu plnění jsou definovány v rámci Technické specifikace, která tvoří Přílohu č. 6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001