See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków stosowanych w leczeniu włóknienia płuc i nowotworów płuc, ciężkiej postaci astmy, gruźlicy wielolekoopornej oraz w atopowym zapaleniu skóry i przewlekłej pokrzywce spontanicznej dostępnych w ramach programów lekowych do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, ul. Okólna 181
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, w ilościach i asortymencie określonym w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie obejmuje 27 pakietów. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymagania określone obowiązującym prawem, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian.) i posiadać świadectwo rejestracji MZ. Dokumenty potwierdzające spełnienie tego wymogu Wykonawca zobowiązany jest udostępnić Zamawiającemu na każde żądanie. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej, nie prowadzi postęp. w celu zawarcia umowy ramowej, nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamów. wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art.94 Pzp, nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp, nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postęp., nie dokonuje zastrzeżeń, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp, nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamów., nie przewiduje udzielania zamów., o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamów. podwykonawcy (podwykonawcom). Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w niniejszej SWZ. Zamawiający dopuszcza dołączenie katalogu elektronicznego do składanej oferty. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrane pakiety.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt. 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne nr 360402026 z dnia 19.01.2026 roku
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Leki
Beschreibung: Pakiet 1 obejmuje swoim zakresem 28 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Leki
Beschreibung: Pakiet 2 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Leki
Beschreibung: Pakiet 3 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Leki
Beschreibung: Pakiet 4 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Leki
Beschreibung: Pakiet 5 obejmuje swoim zakresem 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Leki
Beschreibung: Pakiet 6 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Leki
Beschreibung: Pakiet 7 obejmuje swoim zakresem 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Leki
Beschreibung: Pakiet 8 obejmuje swoim zakresem 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Leki
Beschreibung: Pakiet 9 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Leki
Beschreibung: Pakiet 10 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Leki
Beschreibung: Pakiet 11 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Leki
Beschreibung: Pakiet 12 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Lek
Beschreibung: Pakiet 13 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Leki
Beschreibung: Pakiet 14 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Leki
Beschreibung: Pakiet 15 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Lek
Beschreibung: Pakiet 16 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Leki
Beschreibung: Pakiet 17 obejmuje swoim zakresem 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Lek
Beschreibung: Pakiet 18 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Lek
Beschreibung: Pakiet 19 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Lek
Beschreibung: Pakiet 20 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Lek
Beschreibung: Pakiet 21 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Lek
Beschreibung: Pakiet 22 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Lek
Beschreibung: Pakiet 23 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Lek
Beschreibung: Pakiet 24 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Lek
Beschreibung: Pakiet 25 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Leki
Beschreibung: Pakiet 26 obejmuje swoim zakresem 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Lek
Beschreibung: Pakiet 27 obejmuje swoim zakresem 1 pozycję asortymentową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowy wykaz dostaw na czas obowiązywania umowy zawiera formularz asortymentowo cenowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone obowiązującym prawem, musi być dopuszczony do obrotu i posiadać wymagane prawem dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (tekst jednolity Dz. U. z 2025, poz. 750 ze zmian. ) i posiadać świadectwo rejestracji MZ.