2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servery - infrastruktura pro NIS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou serverů pro databáze systému IKIS. Oba servery budou provozovány v režimu vysoké dostupnosti, musí být kompatibilní s Oracle Linux a Oracle DB, minimální úložná kapacita 4 x 6.4 TB na SSD discích. Servery budou v provedení pro umístění do RACK.
Interne Kennung: PZ-2026-0000183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení nadlimitní Dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: uvedeny ve smlouvě, příloha zadávací dokumentace