See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verlenging van het onderhoud van de bestaande JFrog‑omgeving bij Smals.
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel de ondersteuning en het onderhoud van de bestaande JFrog‑omgeving van Smals te verlengen. De opdracht betreft uitsluitend de continuïteit van de huidige installed base, zoals deze op dit moment operationeel is binnen de Smals‑infrastructuur, zonder enige uitbreiding van functionaliteit of toevoeging van nieuwe producten.
Interne Kennung: Smals-BB-001.009/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1