See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AANKOOP 4 MOBIELE PERSLUCHTCOMPRESSOREN EN 4 KOELDROGERS
Beschreibung: De opdracht bestaat in het leveren van 4 mobiele persluchtcompressoren en 4 koeldrogers. De compressoren moeten zelfstandig en verplaatsbaar (bv met aanhanger) zijn. De koeldrogers worden indien nodig lokaal ingezet en zullen verplaatst worden door de aanbestedende overheid. Gezien de lage frequentie van verplaatsing is het voldoende als de drogers door middel van een transpallet of heftruck verplaatst kunnen worden. De manutentiemiddelen voor de droger maken geen deel uit van deze opdracht.
Interne Kennung: PPP0TK-787/5192/GOJA-PERSLUCHT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42123400 Luftkompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEVERING 4 PERSLUCHTCOMPRESSOREN
Beschreibung: LEVERING 4 PERSLUCHTCOMPRESSOREN
Interne Kennung: GOJA/PERSLUCHTCOMP/2024_1
Los: LOT-0002
Titel: LEVERING 4 KOELDROGERS
Beschreibung: LEVERING 4 KOELDROGERS
Interne Kennung: GOJA-PERSLUCHT-2024_2
344329-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0TK-787/5192/GOJA-PERSLUCHT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42123400 Luchtcompressoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LEVERING 4 PERSLUCHTCOMPRESSOREN
Interne identificatiecode: GOJA/PERSLUCHTCOMP/2024_1
Perceel: LOT-0002
Titel: LEVERING 4 KOELDROGERS
Beschrijving: LEVERING 4 KOELDROGERS
Interne identificatiecode: GOJA-PERSLUCHT-2024_2