2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na terenie gminy Łagów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 4 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów diesel kategorii M3 klasy I z napędem ON (olej napędowy) tej samej marki. 2. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z zasadą DNSH w zakresie następujących celów środowiskowych: 1) „Łagodzenie zmian Klimatu” 2) „Adaptacja do zmian klimatu” 3) „Zrównoważone wykorzystywanie i ochrona zasobów wodnych i morskich” 4) „Gospodarka o obiegu zamkniętym., w tym zapobieganie powstawaniu odpadów i recykling” 5) „Zapobieganie zanieczyszczeniom powietrza, wody lub gleby i jego kontrola” 6) „Ochrona i odbudowa bioróżnorodności i ekosystemów”. 3. Minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla autobusów: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów diesel kategorii M3 klasy I z napędem ON (olej napędowy) tej samej marki wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r.; 2) Będące przedmiotem niniejszego zamówienia autobusy muszą być pojazdami fabrycznie nowymi (wg definicji z Ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20 czerwca 1997 r. – Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) tzn. nie mogą być wcześniej rejestrowane;
Interne Kennung: GK.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na terenie gminy Łagów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 4 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów diesel kategorii M3 klasy I z napędem ON (olej napędowy) tej samej marki. 2. Zamówienie realizowane będzie zgodnie z zasadą DNSH w zakresie następujących celów środowiskowych: 1) „Łagodzenie zmian Klimatu” 2) „Adaptacja do zmian klimatu” 3) „Zrównoważone wykorzystywanie i ochrona zasobów wodnych i morskich” 4) „Gospodarka o obiegu zamkniętym., w tym zapobieganie powstawaniu odpadów i recykling” 5) „Zapobieganie zanieczyszczeniom powietrza, wody lub gleby i jego kontrola” 6) „Ochrona i odbudowa bioróżnorodności i ekosystemów”. 3. Minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla autobusów: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów diesel kategorii M3 klasy I z napędem ON (olej napędowy) tej samej marki wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r.; 2) Będące przedmiotem niniejszego zamówienia autobusy muszą być pojazdami fabrycznie nowymi (wg definicji z Ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20 czerwca 1997 r. – Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) tzn. nie mogą być wcześniej rejestrowane; 3) Zamawiający wymaga, aby wszystkie elementy konstrukcyjne, części, elementy wyposażenia, a także dostarczany wraz z autobusami sprzęt, urządzenia i narzędzia o ile będą wymagane były fabrycznie nowe;