See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW Z WŁÓKNINY NA ROK 2026 Cz. I
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w tym wykaz asortymentu został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na cz. I i Cz. II. Całość zamówienia obejmuje 34 pakiety (części) w tym zakres cz. I obejmuje 17 pakietów (części).
Vorherige Bekanntmachung: 651329-2025
Interne Kennung: ZOZ.DZP.271.52.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET nr 1 - spodenki, koszule
Interne Kennung: Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET nr 2 - podkłady
Interne Kennung: Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET nr 3 - ubrania operacyjne SMS
Interne Kennung: Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET nr 4 - osłony
Interne Kennung: Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET nr 5 - osłona na aparat RTG
Interne Kennung: Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET nr 6 - osłona na stół operacyjny
Interne Kennung: Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET nr 7 – czepki chirurgiczne
Interne Kennung: Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET nr 8 - maski chirurgiczne
Interne Kennung: Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET nr 9 - fartuchy
Interne Kennung: Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET nr 10 – zestaw uniwersalny
Interne Kennung: Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET nr 11 - obłożenie uniwersalne z serwetą z wycięciem ,,U”'
Interne Kennung: Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET nr 12 - zestaw do cięcia cesarskiego
Interne Kennung: Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET nr 13 - zestaw porodowy
Interne Kennung: Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET nr 14 - zestaw operacyjny dłoń/stopa
Interne Kennung: Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET nr 15 - obłożenie - artroskopia
Interne Kennung: Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET nr 16 - fartuchy chirurgiczne
Interne Kennung: Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET nr 17 - Gąbki
Interne Kennung: Nr 17