344376-2025 - Ergebnis
Polen – Bau von Mehrfamilienhäusern – Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą przy ul. Waryńskiego w Mikołowie w ramach zasobów komunalnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą przy ul. Waryńskiego w Mikołowie w ramach zasobów komunalnych.
BeschreibungWykonanie robót budowlanych polegających na budowie dwóch budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, podpiwniczonych, przylegających do siebie jedną ze ścian zewnętrznych, tworząc wizualnie jedną złamaną bryłę wraz z zagospodarowaniem terenu. W parterze budynków zlokalizowano trzy lokale usługowe. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacją budowlaną i techniczną, pozwoleniem na budowę nr RDPB-0101/2023, w terminie określonym Umową. Powierzchnia objęta opracowaniem: 12 229,70 m² powierzchnia zabudowy projektowanych budynków: 1 658,33 m² kubatura budynków: 20 988,42 m³ liczba kondygnacji nadziemnych: 4 liczba kondygnacji podziemnych: 1 wysokość: 12,95 m Powierzchnia użytkowa mieszkań: 4004,81 m² Powierzchnia użytkowa lokali usługowych na parterze: 201,02 m2 Zakres robót: - zapewnienie wywozu ziemi bez zanieczyszczeń z terenu budowy w miejsce wskazane przez Zamawiającego na teren stanowiący własność Gminy Mikołów - Śląskiego Ogrodu Botanicznego – wraz z rozplantowaniem, - wycinka drzew będących w kolizji z inwestycją wraz z cięciem kłód drzew na odcinki 2,2 m lub wielokrotność tej długości i transport urobku (kłód, grubizn, zrębków gałęzi) na teren Zakładu Usług Komunalnych (ZUK) Mikołów. Ścięte drzewo stanowi własność Zamawiającego, - wykonanie nasadzeń zastępczych, - zapewnienie nadzoru ornitologicznego przy wycince drzew - rozbiórkę istniejących murków oporowych zlokalizowanych wzdłuż ulicy Waryńskiego i Łącznika do ulicy Krawczyka, oraz istniejącej płyty betonowej stanowiącej pozostałość po istniejącym wcześniej w tym miejscu budynku, - rozbiórkę istniejącego uzbrojenia terenu kolidującego z inwestycją – istniejącą instalację elektryczną oraz instalację kanalizacji sanitarnej Ks oraz KsD, zgodnie z dokumentacją projektową, - wykonanie sieci i instalacji zewnętrznych (kanalizacja deszczowa, przyłącze wody, kanalizacja sanitarna, gazowa, elektryczna), - wykonanie kompletnego zagospodarowania terenu tj. między innymi dwóch wiat śmietnikowych, ogrodzonego placu zabaw, drogi rowerowej, chodników pieszych, 87 miejsc postojowych, w tym 8 dla niepełnosprawnych – dla mieszkańców oraz klientów lokali usługowych i szpitala, drogi wewnętrznej, skrzyżowania do ulicy Krawczyka i Łącznika do ulicy Krawczyka, - wykonanie zbiornika podziemnego wody deszczowej, - budowę budynków czterokondygnacyjnych, podpiwniczonych, przyległych do siebie jedną elewacją wraz z wspólną kotłownią gazową o łącznej ilości mieszkań 75 – 28 mieszkań w budynku A i 47 mieszkań w budynku B wraz z instalacjami wewnętrznymi, oraz wyposażeniem, - Wykonanie kompleksowej inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wykonanych obiektów, sieci i przyłączy wraz z naniesieniem ich na mapę w zasobach geodezyjnych - Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. UWAGA ! Dostarczone wyposażenie, urządzenia i materiały muszą być nowe. Roboty należy wykonać zgodnie z decyzją pozwolenia na budowę RDPB-0101/2023 z dnia 28.02.2023 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacje wykonania i odbioru robót budowlanych. Dodatkowe informacje zawiera załącznik – „Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung65814-2025
Interne KennungPN 3-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzetarg nieograniczony, o którym mowa w art. 132 ustawy z 11.09.2029 Prawo zamówień publicznych (j.t. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) dalej zwana ustawą. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, polegającą na badaniu i ocenie ofert w pierwszej kolejności, a następnie dokonaniu kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z treścią art. 139 ust.1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
LosLOT-0001