2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciągnika, maszyn i urządzeń w celu unowocześnienia bazy dydaktycznej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika, maszyn i urządzeń wg warunków technicznych wskazanych w specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik do SWZ. 2. Dostarczony przedmiot zamówienia winien być fabrycznie nowy, kompletny, spełniający wymogi obowiązujących przepisów, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych, jak również od jakichkolwiek wad prawnych i roszczeń osób trzecich oraz gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdz. IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 830743-2025
Interne Kennung: ZS CKR 221/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 38127000 Wetterstationen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001