See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 do końca 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63-200 mm bez akcyzy w ilości 700 ton do siedziby Zamawiającego oraz sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63-200 mm z akcyzą w ilości 50 ton do końca 2026 roku. Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część 1 - sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63- 200mm bez akcyzy w ilości 700 ton do siedziby Zamawiającego do końca 2026 roku. Część 2 - sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63-200mm z akcyzą w ilości 50 ton do siedziby Zamawiającego do końca 2026 roku
Vorherige Bekanntmachung: 194328-2026
Interne Kennung: PPZ.265.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111210 Steinkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63- 200mm bez akcyzy w ilości 700 ton do siedziby Zamawiającego do końca 2026 roku
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63-200mm bez akcyzy w ilości 700 ton, o ustalonych standardach jakościowych: Typ 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 uziarnienie 63-200 mm wartość opałowa 28-30 MJ/kg zawartość siarki do 0,9% zawartość popiołu wstanie roboczym poniżej 11% podziarno poniżej 10% Uwaga: dostawa wyrobów węglowych przeznaczona jest do celów opałowych do przewozu towarów i pasażerów koleją, a zatem jest zwolniona z akcyzy! a) Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 1) powyżej, dostarczany będzie sukcesywnie przez Wykonawcę w trakcie trwania umowy do siedziby Zamawiającego, w ilościach i asortymencie według załączonego harmonogramu dostaw określonego w Tomie VI ust. 2 pkt 1) SWZ poniżej oraz w Załączniku nr 9 do SWZ. b) Zamawiający gwarantuje realizację pkt. 1),2),3),4) harmonogramu dostaw z Załącznika nr 9 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zrezygnowania z dostaw węgla wskazanych w pkt. 5), 6) i 7) harmonogramu stanowiącego Załącznik nr 9 do SWZ .Zamawiający poinformuje Wykonawcę o realizacji dostawy lub braku realizacji dostawy węgla odnośnie: pkt 5) do dnia 10 września 2026, pkt 6) do dnia 10 października 2026 i pkt 7) do dnia 10 listopada 2026. Dostawa węgla w ilości 700 ton w następujących terminach i ilościach: a) Maj 6 transportów po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30 b) Czerwiec 6 transportów po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30 c) Lipiec 4 transporty po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30 d) Sierpień 4 transporty po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30 e) Wrzesień 4 transporty po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30 f) Październik 2 transporty po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30 g) Listopad 2 transporty po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30. Pozostałe zapisy opisane zostały w Rozdziale V SWZ.
Menge: 700 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63-200mm z akcyzą w ilości 50 ton do siedziby Zamawiającego do końca 2026 roku
Beschreibung: 2) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa węgla kamiennego kostka typu 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 o uziarnieniu 63- 200mm z akcyzą w ilości 50 ton do siedziby Zamawiającego do końca 2026 roku, o ustalonych standardach jakościowych: Typ 32 wg normy PN-G 97002:2018-11 uziarnienie 63-200 mm wartość opałowa 28-30 MJ/kg zawartość siarki do 0,9% zawartość popiołu wstanie roboczym poniżej 11% podziarno poniżej 10% Uwaga: dostawa wyrobów węglowych przeznaczona jest do celów gospodarczych, a zatem należy doliczyć akcyzę! a) Przedmiot zamówienia, o którym mowa w pkt 2) powyżej, dostarczany będzie sukcesywnie przez Wykonawcę w trakcie trwania umowy do siedziby Zamawiającego, w ilościach i asortymencie według załączonego harmonogramu dostaw określonego w Tomie VI ust 2 pkt 2) SWZ poniżej oraz w Załączniku nr 10 do SWZ.Dostawa węgla w ilości 50 ton w następujących terminach i ilościach: a) Wrzesień 2 transporty po 25 ton z rozładunkiem w godzinach od 08:00 do 14:30. Pozostałe zapisy w Rozdziale V SWZ.
Menge: 50 Tonnen