See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru ścieków stanowiących wody opadowe i roztopowe z terenu Miasta Kwidzyna
Beschreibung: świadczenie usług odbioru ścieków stanowiących wody opadowe i roztopowe z terenu Miasta Kwidzyna
Interne Kennung: RZP.271.20.2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usług odbioru ścieków stanowiących wody opadowe i roztopowe z terenu Miasta Kwidzyna
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług odbioru ścieków stanowiących wody opadowe i roztopowe z terenu Miasta Kwidzyna
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste