34451-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – ZAKUP I DOSTAWY ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA BURSY SZKOLNEJ W STARYM SĄCZU ORAZ DLA STOŁÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. W. WITOSA W NAWOJOWEJ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWY ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA BURSY SZKOLNEJ W STARYM SĄCZU ORAZ DLA STOŁÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. W. WITOSA W NAWOJOWEJ
Beschreibung: ZAKUP I DOSTAWY ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA BURSY SZKOLNEJ W STARYM SĄCZU ORAZ DLA STOŁÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. W. WITOSA W NAWOJOWEJ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki udziału w postępowaniu, podstawy wykluczenia oraz inne szczegółowe informacje zamieszczone został w dokumentach postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 657265-2024
Interne Kennung: PCUW 261.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Mięso i wędliny – Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 1 – Mięso i wędliny – Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dopuszcza możliwość zwiększenia lub zmniejszenia wartości umowy w granicach +/- 30 % (prawo opcji) określonej w projekcie umowy. Z tego względu Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia w określonej powyżej granicy. Wykonawcy nie przysługuje również roszczenie wykonania zwiększonej wartości Zamówienia o 30 %.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2 - Warzywa, ziemniaki i owoce - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 2 - Warzywa, ziemniaki i owoce - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Artykuły mleczarskie i ser żółty - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 3 – Artykuły mleczarskie i ser żółty - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Pieczywo - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 4 – Pieczywo - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15612500 Backwaren
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Artykuły konserwowe, oleje - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 5 – Artykuły konserwowe, oleje - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Artykuły spożywcze różne - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 6 – Artykuły spożywcze różne - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Płatki, ryż, cukier, sól, mąka, kasze i makarony - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 7 – Płatki, ryż, cukier, sól, mąka, kasze i makarony - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Woda mineralna, napoje - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 8 – Woda mineralna, napoje - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Mrożonki - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 9 – Mrożonki - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Jaja - Bursa Stary Sącz
Beschreibung: Część nr 10 – Jaja - Bursa Stary Sącz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Nawojowa
Beschreibung: Część 11: pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: warzywa i owoce Nawojowa
Beschreibung: Część 12: warzywa i owoce Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: jaja kurze Nawojowa
Beschreibung: Część 13: jaja kurze Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: nabiał Nawojowa
Beschreibung: Część 14: nabiał Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: mrożonki Nawojowa
Beschreibung: Część 15: mrożonki Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: mięso i wędliny Nawojowa
Beschreibung: Część 16: mięso i wędliny Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: pozostałe artykuły spożywcze Nawojowa
Beschreibung: Część 17: pozostałe artykuły spożywcze Nawojowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku numer 2 do SWZ