344532-2026 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i transport odpadów komunalnych w kontenerach typu KP 33 – 36 na składowisko odpadów w Lipnie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych w kontenerach typu KP 33 – 36 na składowisko odpadów w Lipnie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o., usługi polegającej na zbieraniu i transporcie odpadów komunalnych od osób fizycznych i prawnych z terenu określonego w załączniku nr 1 do SWZ. Załącznik do SWZ określa również szczegółowe informacje na temat rodzaju pojemników, z których będzie odbywał się odbiór odpadów oraz wymogi dotyczące posiadanego przez Wykonawcę sprzętu oraz inne niezbędne do spełnienia wymogi.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy