344580-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych.
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych, zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ – pakiety nr 1-9.
Interne KennungWSS SP ZOZ DZP 382.26.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.26.2026, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział III SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 23 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ – dla każdego z pakietów, na który Wykonawca składa ofertę; 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 5) Prawidłowo uzupełniony załącznik Parametry techniczne - załącznik nr 8 do SWZ 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. W ramach wymienionych w SWZ pakietów Wykonawca będzie miał obowiązek dostarczenia pakietu startowego (odrębnie dla każdego zadania), który będzie następnie sukcesywnie uzupełniany. Przez pakiet startowy należy rozumieć zestaw zawierający pełny asortyment wyrobów medycznych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Elektrody,systemy elektroanatomiczny i elektrofizjologiczny
Interne Kennungczęść 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Elektrody ablacyjne oraz dzierżawa generatora do ablacji
Interne Kennungczęść 2 zamówienia
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Elektrody
Interne Kennungczęść 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Elektroda stymulująca
Interne Kennungczęść 4 zamówienia
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Elektroda EKG
Interne Kennungczęść 5 zamówienia
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Jednorazowy zestaw do eksploatacji automatycznego wstrzykiwacza kontrastu
Interne Kennungczęść 6 zamówienia
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Przedłużacz wysokociśnieniowy
Interne Kennungczęść 7 zamówienia
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: Serweta, kleszczyki anatomiczne, nożyczki
Interne Kennungczęść 8 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungDostawa urządzeń, artykułów jednorazowego użytku dla Pracowni Elektrofizjologii, asortymentu medycznego dla Oddziałów Szpitala (Oddziału Kardiologii, Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Zabiegowej i Oddziału Chirurgii Naczyniowej) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych. Asortyment: System stentgraftu brzusznego.
Interne Kennungczęść 9 zamówienia