344704-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. w Olkuszu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spółka z o.o. w Olkuszu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od 01.01.2026 do 31.12.2027 do punktów poboru energii elektrycznej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu położonych na terenie gmin: Olkusz, Bolesław, Bukowno i Klucze.
Vorherige Bekanntmachung: 49482-2025
Interne Kennung: DFZ/3/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej dla Oczyszczalni Ścieków w Olkuszu oraz Przepompowni Ścieków w Olkuszu. Miejsce realizacji: 1) Oczyszczalnia Ścieków, 32­300 Olkusz ul. Wspólna 33, Taryfa B23 Nr licznika: 4619127 Nr umowy: UK/103/2022/PWIK/OCZYSZCZALNIA Kod PPE: 480000000000000029 Taryfa B23 Nr licznika: 4619126 Nr umowy: UK/103/2022/PWIK/OCZYSZCZALNIA Kod PPE: 480000000000000030 2) Przepompowania
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej dla pozostałych 79 punktów poboru energii elektrycznej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu Miejsce realizacji: 79 punktów poboru energii elektrycznej na terenie gmin: Olkusz, Bolesław, Bukowno i Klucze, które są wyszczególnione w załączniku nr 6 do SWZ. Szacowany wolumen energii w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 – 7 876 MWh Szacowana wielkość energii w rozbiciu na grupy taryfowe: a) grupa taryfowa Bxx – ok. 5 440 MWh b) grupa taryfowa Cxx – ok. 2 436 MWh Operator Systemu Dystrybucyjnego TAURON Dystrybucja S.A. w Krakowie