344728-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Zakup echokardiografów w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o."
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup echokardiografów w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o."
BeschreibungZakup echokardiografów w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o." Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części/pakiety, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ Zadanie będzie współfinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OKI” na realizację przedsięwzięcia w trybie konkurencyjnym pt. „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskich w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.”.
Interne KennungSZM/DZ/PN/340/13/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelEchokardiograf – 1 szt.
Beschreibungzgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelEchokardiograf mobilny – 1 szt.
Interne KennungPakiet nr 2