See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego pokrycia drogowego - mat wzmacniających, przeznaczonych do zapewnienia mobilności sprzętu wojskowego w terenie o niestabilnym gruncie poprzez nałożenie ich w sposób punktowy lub w formie kolein i wzmocnienie podłoża, bez konieczności jego zagęszczania lub stosowania innych środków stabilizujących. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie wykonana zgodnie z "Wymaganiami Eksploatacyjno - Technicznymi", które określone zostaną w SWZ, z podziałem na siedem zadań, w następującej ilości: Zadanie nr 1 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 1 szt.; Razem 2 szt. Zadanie nr 2 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 2 szt.; Razem 3 szt. Zadanie nr 3 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 2 szt.; Razem 3 szt. Zadanie nr 4 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 3 szt.; Razem 4 szt. Zadanie nr 5 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 3 szt.; Razem 4 szt. Zadanie nr 6 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 3 szt.; Razem 4 szt. Zadanie nr 7 - ilość podstawowa 1 szt.; ilość w opcji 3 szt.; Razem 4 szt. 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w SWZ, która wraz z "WET" zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 197659-2026
Interne Kennung: 22/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Biorąc pod uwagę pilną potrzebę zapewnienia ciągłości realizacji przedsięwzięć Narodowego Programu Odstraszania i Obrony – Tarcza Wschód objęto otrzymane zadanie priorytetem i zasadne jest uruchomienie procedury przetargowej mając na uwadze pismo Szefa SESIiOPBMR IWsp SZ nr 54180/2025 z dnia 26.11.2025 r. ws. realizacji zadań wynikających z NPOiO – Tarcza Wschód. Jednym z głównych celów Tarcza Wschód jest zapewnienie przetrwania i ochrony wojsk własnych oraz ludności cywilnej. Mając na względzie nieustannie utrzymującą się presję migracyjną z terytorium Białorusi na granicy Państwa Polskiego, a także trwający konflikt zbrojny na terenie Ukrainy (grożący możliwym rozprzestrzenianiem się na państwa ościenne, w tym Państwo Polskie), konieczny jest zakup sprzętu, który umożliwi przeciwdziałanie obecnym zagrożeniom, i umożliwi między innymi szybkie i tymczasowe wzmocnienie nawierzchni drogowej przez Wojska Inżynieryjne. Z tego też względu istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia i konieczność skrócenia terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz terminu składania ofert do 10 dni od dnia przekazania zaproszenia do składania ofert zgodnie z art. 411 ust. 7 i 16 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39532000 Matten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39532000 Matten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich pokryć drogowych, wykonana zgodnie z "Wymaganiami Techniczno - Eksploatacyjnymi" stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia w następującej ilości: 2 szt. ( w tym: ilość podstawowa: 1 szt.; ilość w opcji: 1 szt.); 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków Zamówienia, która wraz z "WET" zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich pokryć drogowych, w następującej ilości: ilość podstawowa: 1 szt., ilość w opcji: 1 szt., razem 2 szt., przy czym ilości ujęte w opcji mogą być wykorzystane wg potrzeb Zamawiającego. 2. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e –mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia, która zostanie wraz z zaproszeniem do składania ofert przekazana Wykonawcom, którzy wykażą spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich pokryć drogowych, wykonana zgodnie z "Wymaganiami Techniczno - Eksploatacyjnymi" stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia w następującej ilości: 3 szt. ( w tym: ilość podstawowa: 1 szt.; ilość w opcji: 2 szt.); 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków Zamówienia, która wraz z "WET" zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich pokryć drogowych, w następującej ilości: ilość podstawowa: 1 szt., ilość w opcji: 2 szt., razem 3 szt., przy czym ilości ujęte w opcji mogą być wykorzystane wg potrzeb Zamawiającego. 2. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e –mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia, która zostanie wraz z zaproszeniem do składania ofert przekazana Wykonawcom, którzy wykażą spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich pokryć drogowych, wykonana zgodnie z "Wymaganiami Techniczno - Eksploatacyjnymi" stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Wykonawca winien dostarczyć przedmiot zamówienia w następującej ilości: 4 szt. ( w tym: ilość podstawowa: 1 szt.; ilość w opcji: 3 szt.); 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia i kryteriów oceny ofert zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków Zamówienia, która wraz z "WET" zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich pokryć drogowych, w następującej ilości: ilość podstawowa: 1 szt., ilość w opcji: 3 szt., razem 4 szt., przy czym ilości ujęte w opcji mogą być wykorzystane wg potrzeb Zamawiającego. 2. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e –mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia, która zostanie wraz z zaproszeniem do składania ofert przekazana Wykonawcom, którzy wykażą spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa lekkich pokryć drogowych.
Interne Kennung: Zadanie nr 7