2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky brzdových špalíků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky litinových brzdových špalíků pro železniční kolejová vozidla zadavatele do odběrných míst pro období 36 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody. Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 typů litinových brzdových špalíků.
Interne Kennung: 55647/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: viz Zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001