344852-2026 - Wettbewerb
Polen – Chemische Toiletten – Dostawa środków czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków czystości
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości w podziale na 6 części. Zadanie nr 1 – Profesjonalne środki do utrzymania czystości Zadanie nr 2 – Materiały do utrzymania czystości Zadanie nr 3 – Środki higieniczne i pielęgnujące Zadanie nr 4 – Sól tabletkowana Zadanie nr 5 – Papier toaletowy oraz ręczniki papierowe Zadanie nr 6 – Worki na odpady 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.6 do SWZ.
Interne KennungDZP/PN/18/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24955000 Chemische Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224320 Schwämme, 33711900 Seife, 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel, 39514200 Trockentücher, 19521000 Polystyrolerzeugnisse, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Profesjonalne środki do utrzymania czystości
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Materiały do utrzymania czystości
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224320 Schwämme, 39514200 Trockentücher
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Środki higieniczne i pielęgnujące
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – Sól tabletkowana
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – Papier toaletowy oraz ręczniki papierowe
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – Worki na odpady
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19521000 Polystyrolerzeugnisse