344880-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel für das Nervensystem – Výzva č. 62 B05BB01 - BALANCOVANÝ ROZTOK 1000ML
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 62 B05BB01 - BALANCOVANÝ ROZTOK 1000ML
BeschreibungLéková forma VAK/LAHEV 1000ML ATC skupina B05BB01 Účinná látka KOMBINACE SOLÍ DLE SPECIFIKACE Na+ 137 - 140 mmol/l K+ 4 - 5 mmol/l Mg2+ 1,5 mmol/l Cl- 98 - 110 mmol/l Acetát 27 - 34 mmol/l Glukonát 0 - 23 mmol/l Teoretická osmolarita 286 - 296 mosmol/l Poměr Na+ : Cl- 1,24:1 - 1,43:1 Předpokládaná spotřeba za 4 roky/ počet jednotek 107 680
Interne KennungVZ2025027
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměny ceny v důsledku změny DPH – k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění; tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě. Změna ceny – snížení či zvýšení jednotkové ceny na základě rozhodnutí SÚKL – pokud dojde rozhodnutím SÚKL o maximální ceně nebo o úhradě léčivého přípravku ke snížení či zvýšení maximální ceny léčivého přípravku a toto rozhodnutí je podstatné pro sjednanou smluvní jednotkovou cenu, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně proporcionálně upravena. Tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě, je však podmíněna oznámením kupujícímu ze strany prodávajícího a akceptací kupujícím, a to v písemné formě. Změna ceny – snížení ceny v důsledku jednostranného rozhodnutí dodavatele – pokud dojde jednostranným rozhodnutím výrobce ke snížení jednotkové ceny léčivého přípravku oproti sjednané smluvní jednotkové ceně, bude sjednaná smluvní jednotková cena bez odkladu obdobně snížena. Tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě, je však podmíněna oznámením kupujícímu ze strany prodávajícího a akceptací kupujícím, a to v písemné formě. Změna množství – kupující si vyhrazuje právo odebrat od prodávajícího nižší nebo naopak vyšší množství zboží oproti množství předpokládanému dle Přílohy č. 1, a to za obdržení všech podmínek sjednaných v této smlouvě. V případě odběru vyššího 997 051,02 Kč bez DPH. Uzavření písemného dodatku ke smlouvě není vyžadováno. Změna dodavatele – kupující si vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde, pokud bude kupní smlouva vypovězena, nebo dojde k odstoupení od kupní smlouvy z důvodů na straně prodávajícího, nebo pokud bude kupní smlouva vypovězena, nebo dojde k odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího z důvodu porušení povinností prodávajícím. Kupující je oprávněn obrátit se s výzvou k podpisu kupní smlouvy na účastníka původního zadávacího řízení, který se v provedeném hodnocení umístil jako další v pořadí. K podpisu nové kupní smlouvy dojde, pokud tento účastník uvedený v předchozí větě přistoupí na dodací podmínky, které uvedl ve své nabídce v rámci tohoto zadávacího řízení. Tento postup lze opakovat. Inovované výrobky – kupující si v rámci smluvních podmínek vyhrazuje právo ve sjednaných položkách odebírat inovované, nové či další výrobky, pokud budou svými charakteristikami odpovídat původní specifikaci uvedené v zadávacím řízení, vč. léčivých přípravků s odlišnou aplikační formou, počtem jednotek formy v jednom balení nebo množstvím účinné látky v jednotce formy. Cena balení bude u těchto léčivých přípravků stanovena maximálně do výše odpovídající v přepočtu na jednotku množství účinné látky smluvní ceně příslušného léčivého přípravku dle Přílohy č. 1 této smlouvy. Tato změna nevyžaduje uzavření písemného dodatku ke smlouvě, je však podmíněna oznámením kupujícímu ze strany prodávajícího a akceptací kupujícím, a to v písemné formě.