See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor schoonmaakartikelen
Beschreibung: Toelichting: Naam: Facilitair Beheer Scholengroep Brussel Adres: Karel Bogaerdstraat 4, 1020 Laken Contactpersoon: Mevrouw Carmen Van den Broeck Telefoon: 02/727 06 78 E-mail: Carmen.Van.den.Broeck@sgrbrussel.be Scholengroep 8 Brussel, Vlaamse Openbare Instelling ingevolge het bijzonder decreet van 14 juli 1998 betreffende het gemeenschapsonderwijs, met maatschappelijke zetel te 1020 Laken, Karel Bogaerdstraat 4, gekend onder ondernemingsnummer 0267.377.629 en rechtsgeldig vertegenwoordigd door de heer Jurgen Wayenberg, algemeen directeur. De leidende ambtenaar voor dit dossier is Mevrouw Carmen Van den Broeck van de afdeling Facilitair Beheer. Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor het leveren van: Producten voor het onderhoud van interieur, vloer, sanitair, textiel en voor desinfectie inclusief ondersteunende dienstverlening, Schoonmaakgereedschap, Werkwagens voor schoonmaak, Producten voor hygiënisch gebruik en dispensers, Producten voor keukenhygiëne en desinfectie inclusief ondersteunende dienstverlening, Schoonmaakmachines. Classificatie opdracht: Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van art. 3 van de Wet overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten van 15 juni 2006. De opdracht wordt Europees gepubliceerd. Na publicatie worden vragen enkel gesteld via het forum. Deze opdracht heeft als voorwerp de levering van schoonmaakproducten, -materialen, -gereedschap, en producten voor hygiënisch gebruik. Er zal een overeenkomst worden afgesloten voor het volledige assortiment van schoonmaakproducten, -materialen, -gereedschap, en producten voor hygiënisch gebruik van de gekozen leverancier. De totale waarde van de overeenkomst wordt geraamd op 566 670,30 euro (exclusief btw) per jaar. Het volgen van deze procedure brengt geen verplichtingen mee om de opdracht en/of delen ervan toe te wijzen. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de opdracht geheel of gedeeltelijk niet toe te wijzen en eventueel te besluiten de opdracht in één of meer nieuwe opdrachten op te nemen die eventueel op een andere wijze kunnen worden gegund. De inschrijver heeft geen recht op enige vergoeding indien de opdrachtgever gebruik maakt van het hiervoor beschreven recht.
Interne Kennung: PPP0QM-652/6106/SGR8/budgetsgr/div/poets2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL I - Producten voor het onderhoud van interieur, vloer, sanitair, textiel en voor desinfectie inclusief ondersteunende dienstverlening.
Beschreibung: PERCEEL I - Producten voor het onderhoud van interieur, vloer, sanitair, textiel en voor desinfectie inclusief ondersteunende dienstverlening.
Interne Kennung: SGR8/budgetsgr/div/poets2026_1
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL II - Schoonmaakgereedschap, werkwagens voor schoonmaak
Beschreibung: PERCEEL II - Schoonmaakgereedschap, werkwagens voor schoonmaak
Interne Kennung: SGR8/budgetsgr/div/poets2026 2_2
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Los: LOT-0003
Titel: PERCEEL III - Producten voor hygiënisch gebruik en dispensers
Beschreibung: PERCEEL III - Producten voor hygiënisch gebruik en dispensers
Interne Kennung: SGR8/budgetsgr/div/poets2026 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Los: LOT-0004
Titel: PERCEEL IV - Producten voor keukenhygiëne en desinfectie inclusief ondersteunende dienstverlening
Beschreibung: PERCEEL IV - Producten voor keukenhygiëne en desinfectie inclusief ondersteunende dienstverlening
Interne Kennung: SGR8/budgetsgr/div/poets2026 4_4
Los: LOT-0005
Titel: PERCEEL V - Schoonmaakmachines
Beschreibung: PERCEEL V - Schoonmaakmachines
Interne Kennung: SGR8/budgetsgr/div/poets2026 5_5
Haupteinstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen